Kamera ile Tıkanıklık Açma

Tel : 0541 447 44 05

Kamera ile Tıkanıklık Açma


 Görüntülü tıkanıklık açma ile borularda yapılması en zor olan onarımların bile hiç zorlanmadan rahat bir şekilde giderilmesini sağlaması ile her geçen gün daha fazla tercih edilen bu işlemler sizlere sadece bir telefon kadar uzaktadır. Tıkanıklık sorunları ile uğraşmak yüzeysel bir tıkanma olsa bile her durumda son derece zorlayıcı olmaktadır.

Yüzeysel tıkanmalar da genellikle kendi çözümlerimiz ile sorunu gideririz. Örneğin kullanılan bir pompa yardımı ile biriken maddelerin oynatılmasını sağlayarak gidermeye çalıştığımız tıkanıklıklar da çoğu zaman olumlu sonuç almaktayız. Fakat bu işlemin etki alanından daha ileriki mesafede olan bir tıkanma durumun da ihtiyacınız olan görüntülü tıkanıklık açma işlemidir. Görüntülü, görüntüsüz olsun fark etmez diyerek aslında çok yanlış seçimleri bir nevi kendi elimizle tercih etmekteyiz.

Önceki yöntemler de yaşanan en büyük sıkıntılar tıkanıklığın bir türlü tespit edilememesi olmaktadır.  Bunun için yapılan birden çok gereksiz işlem ile küçük bir tıkanmanın bile önüne geçmek zor iken görüntülü sistemli robotlar ile bütün bu zorluklara güle güle diyebilirsiniz. Kullanmış olduğumuz bu özel teknoloji ile borunun içerisinde hangi noktada olursa olsun meydana gelen tıkanıklığın tespiti en profesyonel şekilde yapılmaktadır. Hiçbir noktayı kırmadan bulmuş olduğumuz uygun bir noktadan içeri gönderdiğimiz kameralar ile başlayan görüntülü tıkanıklık açma işleminde öncelikle tıkanmanın meydana geldiği noktayı tespit etmek gereklidir. Bunun için de yapmış olduğumuz hizmetler de önceliğimizi buna vererek tıkanmanın meydana geldiği bölgeyi kısa zaman içerisinde tespit ederek en doğru noktalardan tıkanıklığı gidermekteyiz.

Belki de görüntülü tıkanıklık açma işleminin en büyük avantajı bu olmaktadır. Kameralar sayesinde saatlerce yaptığımız kırma işlemleri sonucunda belirlediğimiz tıkalı bölgeleri sadece birkaç dakika içerisinde bulmak tercih edilmeyecek bir işlem değildir.