Amasya Vidanjör

Tel : 0541 447 44 05

Amasya Vidanjör


Tam donanımlı son model vidanjör araçlarımız ile kombine kanal temizliği, atıkların çekilmesi, boşaltılması gibi işlemleri sunmaktayız. Vidanjör araçlarımız ile evsel nitelikteki atık suların İski ve İsu gibi yetkili izin belgeleri alınarak atıksu arıtma tesisine bağlantılarını kanallara dökmeye yetkilidir. Kimyasal niteliği taşıyan atıkların valilik tarafından firmamıza verilen onay yetki belgeleri ile arıtma tesislerine bertaraf edilmesi ve dökülmesi hizmetlerini sunmaktadır.

Deneyimli eleman kadromuz ve son model vidanjör araçlarımız ile kanal alt yapılarını yeniliyor, atık suların çekimini sağlıyoruz.

Amasya Vidanjör periyodik bakımlar için dolum tesislerinde, yakıt tankları, boya kabini havuzları, fosseptik kuyuları, arıtma tesisi havuzları vb. atıkların muhafaza edildiği proses kabinlerinin ve açık/kapalı kanalların temizlenmesi, çıkan atıksuların yönetmeliklere uygun olarak uzaklaştırılması hizmetlerini sunmaktadır.

Günümüz teknolojisi çağı sayesinde artık kazı işleri yapılmadan kombine kanal temizleme araçları sayesinde kanal temizleme işlemleri yapılmaktadır. Yüksek su basıncı ve vakum teknolojisine bağlı olarak çalışan vidanjör araçlarımız tıkanıkları çok rahat bir düzeyde açabilmektedir.

Vidanjörlü temizlik sistemi ile arıtma tesislerinin havuzlarının boşaltılması, dip yan duvarlarının temizlenmesi, çıkan bakteri, çamur ve atık suların boşaltılmasını yapmaktadır. Tüm belirtmiş olduğumuz unsurlar yönetmeliğe uygun olarak yapılır ve her türlü iş sağlığının korunması, güven altına alınması sağlanacak şekilde müşterilerimize sunulmaktadır.

Kombine kanalizasyon temizleme araçlarının en büyük özelliği ise geri dönüşüm fonksiyonunun olmasıdır. Geri dönüşüm özelliği ile kanal içerisinde bulunan suyu temizleyerek tekrar kanal temizliği için hazır hale getirebilirler.

Yağmur kanalı, atıksu kanalı, atıksu arıtma tesisi giriş kanalları vb. her türlü açık/kapalı kanalın temizlenmesi ve çıkan atıkların yönetmeliklere uygun şekilde uzaklaştırılması işleri konusunda uzman personelimiz ve vidanjör donanımlı araçlarımız ile kanal temizleme ve kanal açımı yapılmaktadır.